Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubové tiskoviny

Příspěvky

Cestopisný sborník CESTY

4. 11. 2008

 

Klubové pohlednice

24. 9. 2008

Vzhledem k velkému klubovému fotarchivu jsme chtěli některé snímky zúročit formou vydání pohlednice. V roce 2000 spatřila světlo světa první (pořadí vydaných pohlednic je zleva doprava) pohlednice a posléze dvě další. Jedna s č.3 byla vydaná specielně k setkání přátel Mongolska nazvané Prosiměřická Jurta. Poslední čtvrtou jsme vydali v roce 2007 k příležitosti  dvacátého výročí pořádání setkání CESTY.

 

Edice Kronika klubu

24. 9. 2008

V roce 2007 jsem založili novou edici s názvem "Kronika klubu", kde budeme podle finančních možností vydávat podrobnou historii  jednotlivých akcí klubu s archivními fotografiemi. Prvním počinem byla knížečka při příležitosti dvacátého výročí pořádání setkání Cesty v říjnu 2007. 

 

Jak vznikl zpravodaj Speciál GLOBE

24. 9. 2008

Korespondence v klubu přiměřeně narůstala tak, jak jsme rozesílali dopisy a zejména pozvánky na klubové akce jednotlivým příznivcům klubu a dalším zájemcům. Postupně jsme pociťovali potřebu problém vyřešit jinak, nějakým věstníkem či zpravodajem, kde by byla nejen pozvánka na klubovou akci, ale i další informace, které jsme chtěli předat dál.
  Tak vznikl nápad vydávat zcela nepravidelně podle potřeby zpravodaj, který jsme nazvali Speciál GLOBE.