Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čestní členové klubu

Příspěvky

Čestné členství v klubu

20. 2. 2009

ObrazekKoncem roku 1992 nás napadlo udělovat čestné členství cestovatelským osobnostem. Samozřejmě, že jsme jako první oslovili legendární  dvojici cestovatelů jež ovlivnila několik generací svými reportážemi ze světa nás, žijící  za železnou oponou, pány Hanzelky a Zikmuda. Když oba pánové čestné členství přijali, nabídli jsme je a po uvážení nabízíme nadále dalším osobnostem bez ohledu na národnost

 

Zemřel čestný člen GLOBE mořeplavec Petr Pátý

16. 12. 2008

ObrazekBohužel v krátké době po sobě oznamujeme smutnou zprávu. Ve středu 10. prosince 2008 v odpoledních hodinách zemřel ve věku 65 let Petr Pátý, jeden z nejznámnějších znojemských mořeplavců (a také známý mezi všemi příznivci námořního jachtingu v ČR), který se svým bratrem - dvojčetem Janem a slavnou lodí Golden Horn brázdili vody Středozemního moře, Karibiku, Atlantiku anebo rodné Vranovské přehrady.

 

Zemřel čestný člen GLOBE Jan Kuřitka z Prosiměřic

2. 12. 2008

ObrazekV sobotu 29. listopadu 2008 zemřel  ve věku 62 let po krátké težké nemoci dlouholetý starosta městysu Prosiměřice, čestný člen našeho klubu, kamarád a veliký příznivec klubu Jan Kuřitka.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA