Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo soutěže Expedičního fondu začíná!

26. 11. 2009

Chystáte dobrodružnou Ci sportovní expedici? Mate naplánovaný vědecký ci charitativní projekt v odlehlém koutě Sveta? Pošlete ho Expedičnímu fondu. Pro Dobré projekty JE připraveno 215 000 Kč.

Blíží SE prosinec stejně edited by každý rok v tuto dobu začíná dělat posty nás, organizátorů Expedičního fondu, přicházet mnoho e-mailu, které v sobě Daly shrnout jednou větou následující: "Pánujete vyhlásit DALŠÍ kolo soutěže Expedičního fondu?" Odpověď? Odpověď JE jednoduchá: "7. kolo soutěže Expedičního fondu právě začíná! "

Co je to vlastně Expediční fond?

Expediční fond podporuje cestovatelské, horolezecké, speleologické, vodácké expedice DALŠÍ humanitární, vědecké výzkumné projekty ci - vždy pokud obsahují prvek dobrodružství Nebo objevování. Veškerá podpora, o kterou v sobě Expedičním fondu soutěží, byla získána jsem spolupráci s našimi Partnery. Temi jsou pro 7. Kolo cestovatelský magazín Koktejl, Výrobce outdoorového Sympatex HUMI, Výrobce filtrů Na vodu KATADYN, Výrobce nafukovacích člunů GUMOTEX, Evropská Cestovní Pojišťovna, Lonely Planet cestovatelský Portál Hedvábná stezka, Který JE zřizovatelem Expedičního fondu. Významnou částkou přispěl tentokrát zhotovit Jakub Horák, místopředseda správní ŘADY Expedičního fondu.

Oficiálními Partnery Expedičního fondu, kteří spolupracují zejména Na odborném Hodnocení přihlášených PROJEKTU, jsou Česká speleologická společnost Český horolezecký svaz Časopis Vesmír.

Který? Peněz SE rozděluje?

Pro Vybrané projekty JE připraveno 215 000 Kč, Na Jak jsem Finanční hotovosti, Tak v produktech firem HUMI, KATADYN GUMOTEX.

KDO SE Ze SE Muze se soutěže Přihlásit?

Kdokoliv. V soutěže Expedičního fondu o sobě každoročně soutěží Mladí začínající vědci, sportovci i zkušení borci dobrodruzi.

Napřed si pozorně přečtěte Podrobná Pravidla soutěže. Můžete o sobě nechat inspirovat několika našimi radami, Ci minulými projekty. Pak uz Staci vyplnit jednoduchý Jen přihlašovací Formulář Poslat Jej Na adresu projekty (zavináč) expedicnifond.cz jste přihlášení.

Těšíme SE Na všechny přihlášené expedice!

Svoje případné dotazy zasílejte DALŠÍ Na tyto e-maily: Jirka (zavináč) hedvabnastezka.cz Nebo david.gladis (zavináč) hedvahnastezka.cz.

Děkujeme partnerům Expedičního fondu VŠEM, Bez jejichž POMOCI podpory společností Se nám Naše práce nemohla podařit.