Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo Expedičního fondu - POZOR

14. 5. 2009

Jirka Černý

organizační tým Expedičního fondu

 e-mail: jirka@hedvabnastezka.cz

skype: dzorc84

www.ExpedicniFond.cz

 Nové kolo soutěže Expedičního fondu začalo

Chystáte dobrodružnou či sportovní expedici? Máte vědecký či charitativní projekt v odlehlém koutě světa? Pošlete ho Expedičnímu fondu. Na dobré projekty je připraveno 250 000 Kč.

Kdo může přihlásit projekt? Expediční fond podporuje dobrodružné, sportovní, humanitární nebo vědecké expedice, které ale vždy musí obsahovat prvek dobrodružství nebo objevování.
 Svůj projekt může přihlásit kdokoliv. Soutěž je určena pro zkušené borce i začínající, rozhoduje kvalita.

Jak se přihlásit? Není nic jednoduššího! Vyplňte přihlášku, kterou najdete na webových stránkách Expedičního fondu, a pošlete ji na e-mailovou adresu projekty@expedicnifond.cz.
Svou expedici můžete do soutěže přihlásit do půlnoci 30. 6. 2009. Projekty posílejte ale raději dříve - umožníte nám tak vyžádat si od Vás případné doplňující informace. Výsledky budou zveřejněny do poloviny srpna 2009.

Jak na to? Přečtěte si pozorně podrobná pravidla soutěže i užitečné neformální rady, jak co nejlépe sepsat plán vaší expedice. Pravidla jsou jednoduchá a naším cílem je zjednodušovat je i do budoucna.

Pokud nebudete některým požadavkům rozumět, kontaktujte nás, prosím, rádi vám pomůžeme.

Upravená pravidla Kvůli velkému zájmu o soutěž Expedičního fondu jsme od šestého kola pozměnili pravidla.
Projekty se nově hodnotí ve dvou fázích. Projekt můžete poslat kdykoliv a do 30 dnů dostanete informaci, zda jste postoupili do finále. To pak probíhá 2x ročně (aktuálně v červenci 2009).
Další ze změna je zveřejňování přihlášených projektů (s předběžným souhlasem autora) na webu. Pokud si nejste jisti, zda se máte přihlásit do soutěže Expedičního fondu, napište nám. Na základě zkušeností z předchozích kol vám řekneme, jakou máte šanci uspět.

O co se soutěží? Díky štědré podpoře ze strany našich partnerů, kterými jsou Klub cestovatelů, cestovatelský magazín Koktejl, přední český výrobce outdoorového vybavení HUMI OUTDOOR, výrobce nafukovacích kajaků a raftů GUMOTEX, Evropská cestovní pojišťovna a výrobce filtrů na pitnou vodu KATADYN, se bude i v tomto kole soutěžit o zajímavou finanční, materiální a mediální podporu v celkové hodnotě 250 000,-Kč, včetně výrobků značky HUMI, kajaků a raftů GUMOTEX a pěti filtrů na produkci pitné vody značky KATADYN. Oficiálními partnery Exedičního fondu jsou také Český horolezecký svaz a Česká speleologická společnost.
 Těšíme se na všechny přihlášené expedice!
Další informace týkající se 6. kola soutěže Expedičního fondu najdete na webových stránkách www.ExpediciFond.cz nebo se ptejte na e-mailu jirka(zavináč)hedvabnastezka.cz.

 Další informace:

 http://www.hedvabnastezka.cz/expedicni-fond/dalsi-kolo-souteze-expedicniho-fondu-je-tu