Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vypustili jsme do světa klubový TB - trakovatelný předmět

7. 2. 2014

00a07090-bc5d-4300-8e70-174ba79044bb.jpgProtože se syny Jardou  (TORMANN - JARA)  a Alešem (Goalie Ales) sbíráme kešky po světě v rámci zajímavé hry geocaching (www.geocaching.com ), tak jsme v pátek odpoledně

1. srpna 2011 vypustili do světa první klubový TB (trakovatelný předmět).  Jako doplněk jsme k němu přidali keramickou pamětní medaili vydanou naším klubem k desátému výročí cestovatelského festivalu CESTY v roce 1997. Vše jsme vložili do cache v rakouském Altenbergu  nad Retzem  s dovětkem, aby cestovala po světě a každý, kdo ji najde aby poslal fotografii z místa nálezu.  Uvidíme, kam se naše klubový TB dostane protože budeme její cesty sledovat po internetu a občas dáme zprávu i vám...

01. Ke dnešnímu dni 8. 10. 2012 se náš klubový TB nachází v Holandsku. Procestovala Německo a potom pendlovala mezi Belgií a Holandskem. Zatím má nacestováno přes 2000 km.  Uvidíme, zda se  konečně zadaří ji posunout opět o pořádný kus dál...

02. Podařilo se! Po cestování v němckých cache, konečně 6.3 2013 kolega Hobbinho z Německa dovezl TB za oceán do USA. Procestovala řadu keší v Indianě, Oregonu a tam ji uložil do keše Quality od Love, kde byla až do 17. 1. 2014 . Zde ji vyzvedl ArniBarney a odvezl ji do dvou keší na Havaji a odtud do Kanady. Ke dnešnímu dni 8.2.2014 má nacestováno už 17 235 km. Super! Bohužel ale kolegové kačeři nic moc nefotografovali, takže foto prostě zatím nejsou...

Jarda Hladík (JARWEIN) - Jarda Hladík, jun. (TORMANN - JARA)

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA